W | 2024-05-05 | 17:00 | (H) | Estrela St. André | 2-0 | D30 | |||
W | 2024-05-01 | 16:00 | (A) | Os Pelezinhos | 0-9 | D29 | |||
W | 2024-04-25 | 16:00 | (H) | Almada AC | 2-1 | D27 | |||
W | 2024-04-21 | 16:00 | (A) | Samouquense | 0-4 | D26 | |||
W | 2024-04-14 | 16:00 | (H) | Seixal Clube 1925 | 4-1 | D25 | |||
W | 2024-04-07 | 16:00 | (A) | Melidense | 0-7 | D24 | |||
D | 2024-03-29 | 15:00 | (H) | O Grandolense | 1-1(6-7 pens) | QF | |||
W | 2024-03-24 | 16:00 | (H) | CD Cova Piedade | 2-0 | D23 | |||
W | 2024-03-09 | 15:30 | (H) | Barreirense B | 7-2 | D21 | |||
W | 2024-03-03 | 15:30 | (A) | ACRUT Zambujalense | 0-8 | D20 | |||
W | 2024-02-25 | 15:30 | (H) | Paio Pires FC | 7-0 | D19 | |||
D | 2024-02-18 | 15:30 | (A) | B SAD | 2-2 | D18 | |||
W | 2024-02-10 | 15:30 | (H) | U. Santiago | 2-1 | D16 | |||
W | 2024-02-04 | 15:30 | (A) | AD Quinta do Conde | 1-4 | D17 | |||
W | 2024-01-28 | 14:30 | (H) | GD Alfarim | 2-0 | 1E | |||
W | 2024-01-21 | 15:00 | (A) | Vinhense | 0-2 | D15 | |||
W | 2024-01-14 | 15:00 | (H) | Pinhalnovense | 4-0 | D14 | |||
W | 2024-01-07 | 15:00 | (A) | Estrela St. André | 2-4 | D13 | |||
L | 2023-11-26 | 15:00 | (A) | Almada AC | 2-0 | D10 | |||
W | 2023-11-19 | 15:00 | (H) | Samouquense | 7-0 | D9 | |||
W | 2023-11-12 | 15:00 | (A) | Seixal Clube 1925 | 1-3 | D8 | |||
W | 2023-11-05 | 15:30 | (H) | Melidense | 9-0 | D7 | |||
W | 2023-11-01 | 15:30 | (A) | CD Cova Piedade | 0-4 | D6 | |||
W | 2023-10-22 | 18:00 | (A) | Barreirense B | 0-2 | D4 | |||
W | 2023-10-15 | 15:30 | (H) | ACRUT Zambujalense | 5-0 | D3 | |||
W | 2023-10-08 | 15:00 | (A) | Paio Pires FC | 0-3 | D2 | |||
W | 2023-10-01 | 15:00 | (H) | B SAD | 5-1 | D1 | |||
W | 2023-09-24 | 15:00 | (H) | Seixal Clube 1925 | 5-0 | D4 | |||
W | 2023-09-17 | 15:00 | (A) | Palmelense | 1-3 | D3 | |||
W | 2023-09-10 | 15:00 | (H) | União Banheirense | 3-2 | D2 | |||
D | 2023-09-03 | 17:00 | (A) | Charneca Caparica | 1-1 | D1 | |||
L | 2023-05-28 | 17:00 | (A) | Barreirense | 3-2 | D34 | |||
W | 2023-05-21 | 17:00 | (H) | Alcochetense | 3-1 | D33 | |||
L | 2023-05-14 | 17:00 | (A) | Botafogo Cabanas | 3-2 | D32 | |||
D | 2022-06-05 | 17:00 | (H) | CD Cova Piedade B | 2-2 | D38 | |||
W | 2022-05-21 | 17:00 | (A) | O Grandolense | 1-2 | D36 | |||
D | 2022-05-15 | 17:00 | (H) | Palmelense | 1-1 | D35 | |||
L | 2022-05-08 | 17:00 | (A) | Fabril Barreiro | 2-1 | D34 | |||
L | 2022-04-24 | 16:00 | (A) | Sesimbra | 2-1 | D32 | |||
D | 2022-04-10 | 16:00 | (A) | Pescadores | 1-1 | D30 | |||
12 |