L | 2021-11-16 | 16:00 | (A) | Ukraine | 2-1 | Grp.8 | |||
D | 2021-11-12 | 17:00 | (H) | Faroe Islands | 0-0 | Grp.8 | |||
L | 2020-03-07 | 14:00 | (H) | Wisla Plock | 1-2 | D26 | |||
L | 2020-03-04 | 19:30 | (A) | Piast Gliwice | 1-0 | D25 | |||
D | 2020-03-01 | 14:00 | (H) | Lodzki | 1-1 | D24 | |||
W | 2020-02-22 | 14:00 | (H) | RKS Raków | 3-2 | D23 | |||
L | 2020-02-14 | 17:00 | (A) | Górnik Zabrze | 2-0 | D22 | |||
L | 2020-02-07 | 17:00 | (H) | Cracovia Kraków | 0-1 | D21 | |||
D | 2019-12-19 | 19:30 | (A) | Lech Poznan | 1-1 | D20 | |||
W | 2019-12-13 | 17:00 | (H) | Zaglebie Lubin | 2-1 | D19 | |||
W | 2019-12-06 | 17:00 | (A) | Korona Kielce | 0-1 | D18 | |||
D | 2019-11-30 | 14:00 | (H) | Pogon Szczecin | 1-1 | D17 | |||
L | 2019-11-24 | 14:00 | (A) | Jagiellonia Bialystok | 2-0 | D16 | |||
W | 2019-11-09 | 19:00 | (A) | Wisla Kraków | 0-1 | D15 | |||
L | 2019-11-03 | 16:30 | (H) | Legia Warszawa | 0-1 | D14 | |||
L | 2019-10-27 | 15:00 | (A) | Slask Wroclaw | 2-1 | D13 | |||
D | 2019-10-20 | 14:00 | (H) | Lechia Gdansk | 2-2 | D12 | |||
D | 2019-09-14 | 11:00 | (H) | Viljandi Tulevik | 1-1 | D28 | |||
W | 2019-09-01 | 17:00 | (H) | Maardu FC Starbunker | 3-1 | D27 | |||
D | 2019-08-27 | 17:30 | (A) | JK Tammeka | 1-1 | D26 | |||
L | 2019-08-24 | 14:00 | (A) | Nomme Kalju | 2-1 | D25 | |||
W | 2019-08-17 | 17:00 | (H) | Paide LM | 3-2 | D24 | |||
W | 2019-08-10 | 14:00 | (A) | Narva Trans | 1-3 | D23 | |||
W | 2019-08-03 | 17:00 | (H) | Kalev Tallinn | 7-0 | D22 | |||
W | 2019-07-28 | 17:00 | (A) | Viljandi Tulevik | 0-3 | D21 | |||
W | 2019-07-21 | 17:00 | (A) | Kuressaare | 0-3 | D20 | |||
W | 2019-07-18 | 17:00 | (H) | UF Stjarnan | 3-2(a.e.t.) | 1QR | |||
L | 2019-07-11 | 21:00 | (A) | UF Stjarnan | 2-1 | 1QR | |||
L | 2019-07-06 | 14:00 | (H) | FC Flora | 1-2 | D19 | |||
W | 2019-06-29 | 14:00 | (A) | Maardu FC Starbunker | 1-6 | D18 | |||
W | 2019-06-22 | 11:00 | (H) | Kuressaare | 5-0 | D17 | |||
W | 2019-06-19 | 17:30 | (H) | Narva Trans | 2-0 | D16 | |||
W | 2019-06-14 | 17:00 | (A) | Kalev Tallinn | 1-6 | D15 | |||
D | 2019-06-02 | 17:00 | (H) | Paide LM | 1-1 | D14 | |||
W | 2019-05-29 | 17:30 | (A) | FC Flora | 1-3 | D13 | |||
D | 2019-05-21 | 17:30 | (H) | Nomme Kalju | 0-0 | D12 | |||
W | 2019-05-17 | 17:30 | (A) | Viljandi Tulevik | 0-3 | D11 | |||
W | 2019-05-11 | 14:00 | (H) | JK Tammeka | 7-0 | D10 | |||
L | 2019-05-05 | 13:00 | (A) | Nomme Kalju | 2-1 | D9 | |||
L | 2019-04-28 | 13:00 | (H) | FC Flora | 1-2 | D8 | |||
12 |