G | W | D | L | GD | ||
---|---|---|---|---|---|---|
49 | 19 | 3 | 27 | 150-169 | History > | |
49 | 19 | 3 | 27 | 150-169 |
L | 2024-05-05 | 17:30 | (A) | Ribafria | 5-0 | D13 | |||
L | 2024-05-01 | 17:00 | (H) | ACR Vale de Cambra | 1-5 | D12 | |||
L | 2024-04-21 | 17:00 | (H) | CB Charneca Caparica | 1-5 | D10 | |||
W | 2024-04-14 | 18:00 | (A) | Nogueiró e Tenões | 2-3 | D9 | |||
W | 2024-04-07 | 17:00 | (H) | PARC-Pindelo | 2-1 | D8 | |||
L | 2024-03-30 | 16:00 | (A) | VC Santarém | 3-0 | D7 | |||
D | 2024-03-24 | 17:00 | (H) | Ribafria | 1-1 | D6 | |||
W | 2024-03-17 | 16:00 | (A) | ACR Vale de Cambra | 2-3 | D5 | |||
W | 2024-03-10 | 17:00 | (H) | CS São João | 4-1 | D4 | |||
L | 2024-02-24 | 17:00 | (A) | CB Charneca Caparica | 4-3 | D3 | |||
W | 2024-02-18 | 17:00 | (H) | Nogueiró e Tenões | 3-2 | D2 | |||
W | 2024-02-03 | 16:00 | (A) | PARC-Pindelo | 0-6 | D1 | |||
L | 2024-01-21 | 16:00 | (H) | Benfica | 2-5 | D14 | |||
W | 2024-01-13 | 16:00 | (A) | Ribafria | 2-4 | D13 | |||
D | 2024-01-07 | 17:00 | (H) | Leões Porto Salvo | 2-2 | D12 | |||
L | 2023-12-17 | 17:00 | (A) | Sporting | 9-2 | D11 | |||
L | 2023-12-10 | 17:00 | (H) | CB Charneca Caparica | 3-4 | D10 | |||
L | 2023-12-03 | 17:00 | (H) | Futsal Oeiras | 1-3 | D9 | |||
L | 2023-11-26 | 15:00 | (A) | VC Santarém | 4-1 | D8 | |||
L | 2023-11-19 | 18:00 | (A) | Benfica | 9-2 | D7 | |||
D | 2023-11-12 | 17:00 | (H) | Ribafria | 3-3 | D6 | |||
L | 2023-11-04 | 16:00 | (A) | Leões Porto Salvo | 7-1 | D5 | |||
L | 2023-10-29 | 17:00 | (H) | Sporting | 0-9 | D4 | |||
L | 2023-10-22 | 15:00 | (A) | CB Charneca Caparica | 4-2 | D3 | |||
W | 2023-10-14 | 15:00 | (A) | Futsal Oeiras | 0-4 | D2 | |||
L | 2023-10-08 | 17:00 | (H) | VC Santarém | 0-1 | D1 | |||
L | 2022-05-08 | 15:30 | (A) | Benfica | 7-1 | SF | |||
L | 2022-05-01 | 19:30 | (H) | Benfica | 0-6 | SF | |||
W | 2022-04-17 | 16:00 | (H) | Nogueiró e Tenões | 6-1 | D14 | |||
W | 2022-04-03 | 16:00 | (A) | CS São João | 3-5 | D13 | |||
W | 2022-03-27 | 17:00 | (H) | CB Charneca Caparica | 5-2 | D12 | |||
L | 2022-03-20 | 17:00 | (H) | ADCR Caxinas Poça Barca | 5-6 | D11 | |||
L | 2022-03-13 | 15:00 | (A) | Matosinhos Futsal Clube | 3-1 | D10 | |||
L | 2022-03-06 | 17:00 | (H) | Benfica | 2-4 | D9 | |||
L | 2022-03-01 | 17:00 | (A) | Sporting | 3-1 | D8 | |||
L | 2022-02-20 | 15:00 | (A) | Nogueiró e Tenões | 10-0 | D7 | |||
W | 2022-02-13 | 17:00 | (H) | CS São João | 5-0 | D6 | |||
W | 2022-02-06 | 15:00 | (A) | CB Charneca Caparica | 0-4 | D5 | |||
L | 2022-01-29 | 19:00 | (A) | ADCR Caxinas Poça Barca | 3-1 | D4 | |||
W | 2022-01-23 | 17:00 | (H) | Matosinhos Futsal Clube | 6-1 | D3 | |||
12 |