L | 2024-03-31 | 14:00 | (A) | Brera Strumica | 2-1 | D25 | |||
L | 2024-03-17 | 14:00 | (H) | FK Struga | 1-2 | D24 | |||
L | 2024-03-10 | 13:00 | (A) | Shkupi 1927 | 3-2 | D23 | |||
L | 2024-03-06 | 13:00 | (A) | Vardar | 1-0 | D22 | |||
W | 2024-03-03 | 13:00 | (H) | FK Bregalnica | 2-0 | D21 | |||
L | 2024-02-25 | 13:00 | (A) | GFK Tikves | 2-0 | D20 | |||
D | 2024-02-18 | 13:00 | (H) | FK Struga | 0-0 | D19 | |||
L | 2023-12-10 | 12:00 | (A) | Voska Sport | 3-2 | D18 | |||
W | 2023-12-03 | 12:00 | (H) | Brera Strumica | 1-0 | D17 | |||
L | 2023-11-29 | 12:00 | (A) | KF Shkendija 79 | 2-0 | D16 | |||
D | 2023-11-26 | 12:00 | (H) | KF Gostivari | 0-0 | D15 | |||
L | 2023-05-21 | 15:00 | (A) | Partizani Tirana | 2-1 | D34 | |||
L | 2023-05-14 | 16:00 | (A) | FK Struga | 2-1 | D33 | |||
W | 2023-05-10 | 16:00 | (H) | Makedonija GP | 3-0 | D32 | |||
W | 2023-05-07 | 16:00 | (H) | KF Shkendija 79 | 2-1 | D31 | |||
L | 2023-04-30 | 17:00 | (H) | Egnatia | 0-4 | D31 | |||
W | 2023-04-30 | 15:00 | (A) | Sileks FC | 0-2 | D30 | |||
D | 2023-04-23 | 15:00 | (A) | GFK Tikves | 0-0 | D28 | |||
W | 2023-04-09 | 14:00 | (A) | FK Pobeda | 0-6 | D26 | |||
L | 2023-04-02 | 14:00 | (H) | FK Skopje | 0-1 | D25 | |||
D | 2023-03-18 | 14:00 | (A) | Akademija Pandev | 1-1 | D24 | |||
W | 2023-03-12 | 13:00 | (H) | Rabotnicki | 3-1 | D23 | |||
L | 2023-03-08 | 13:00 | (A) | FK Struga | 2-1 | D22 | |||
D | 2023-03-04 | 13:00 | (H) | Akademija Pandev | 3-3 | D21 | |||
L | 2023-02-26 | 13:00 | (A) | Sileks FC | 2-1 | D20 | |||
W | 2023-02-19 | 13:00 | (H) | KF Shkendija 79 | 2-0 | D19 | |||
W | 2022-12-11 | 12:00 | (A) | Rabotnicki | 2-4 | D18 | |||
W | 2022-12-04 | 12:00 | (H) | FK Bregalnica | 3-1 | D17 | |||
W | 2022-11-27 | 12:00 | (A) | FK Pobeda | 0-6 | D16 | |||
W | 2022-11-12 | 12:00 | (H) | FK Skopje | 3-1 | D15 | |||
D | 2022-10-30 | 12:00 | (A) | Makedonija GP | 1-1 | D13 | |||
W | 2022-10-26 | 13:00 | (H) | GFK Tikves | 4-2 | D12 | |||
W | 2022-10-16 | 13:00 | (H) | FK Struga | 1-0 | D11 | |||
W | 2022-10-09 | 13:00 | (A) | Akademija Pandev | 0-1 | D10 | |||
D | 2022-10-02 | 14:00 | (H) | Sileks FC | 0-0 | D9 | |||
D | 2022-09-17 | 14:00 | (A) | KF Shkendija 79 | 0-0 | D8 | |||
W | 2022-09-11 | 15:00 | (H) | Rabotnicki | 5-0 | D7 | |||
L | 2022-09-07 | 15:00 | (A) | GFK Tikves | 3-1 | D1 | |||
L | 2022-09-04 | 15:00 | (A) | FK Bregalnica | 2-0 | D6 | |||
D | 2022-08-31 | 15:00 | (H) | FK Pobeda | 1-1 | D5 | |||
12 |