W | 2024-05-10 | 19:00 | (A) | Porto Foot Ball | 0-2 | Grp.6 | |||
L | 2024-05-03 | 19:00 | (H) | Aguaí FC | 0-1 | Grp.6 | |||
W | 2024-04-26 | 19:00 | (A) | Itapirense | 1-3 | Grp.6 | |||
W | 2024-04-19 | 19:00 | (H) | Guaçuano | 2-0 | Grp.6 | |||
W | 2024-04-12 | 19:00 | (A) | Brasilis | 1-5 | Grp.6 | |||
L | 2024-01-14 | 21:45 | (A) | Athletico Paranaense | 2-1 | 3S | |||
D | 2024-01-13 | 00:30 | (A) | Catanduva | 1-1(4-5 pens) | 2S | |||
D | 2024-01-09 | 16:00 | (A) | Atlético Gloriense | 2-2 | Grp.1 | |||
W | 2024-01-06 | 18:15 | (H) | Vila Nova | 1-0 | Grp.1 | |||
D | 2024-01-03 | 16:00 | (A) | Tanabi | 0-0 | Grp.1 | |||
L | 2023-07-29 | 19:00 | (A) | Juventus-SP | 2-1 | Grp.2 | |||
L | 2023-07-22 | 21:00 | (H) | Primavera | 0-1 | Grp.2 | |||
D | 2023-07-15 | 19:00 | (A) | Red Bull Bragantino U23 | 1-1 | Grp.2 | |||
L | 2023-07-09 | 22:00 | (H) | Oeste | 0-1 | Grp.2 | |||
L | 2023-07-04 | 23:00 | (A) | XV de Piracicaba | 1-0 | Grp.2 | |||
L | 2023-06-24 | 19:00 | (A) | Inter de Limeira | 2-0 | Grp.20 | |||
W | 2023-06-16 | 19:00 | (H) | Aguaí FC | 1-0 | Grp.7 | |||
D | 2023-06-08 | 19:00 | (A) | Brasilis | 1-1 | Grp.7 | |||
W | 2023-06-03 | 19:00 | (H) | Itapirense | 2-0 | Grp.7 | |||
W | 2023-05-27 | 19:00 | (A) | Guaçuano | 0-2 | Grp.7 | |||
L | 2023-05-20 | 19:00 | (H) | Mogi Mirim | 0-2 | Grp.7 | |||
W | 2023-05-13 | 19:00 | (A) | Aguaí FC | 0-3 | Grp.7 | |||
W | 2023-05-06 | 19:00 | (H) | Brasilis | 2-1 | Grp.7 | |||
L | 2023-04-29 | 19:00 | (A) | Itapirense | 2-0 | Grp.7 | |||
W | 2023-04-22 | 19:00 | (H) | Guaçuano | 1-0 | Grp.7 | |||
W | 2023-04-15 | 19:00 | (A) | Mogi Mirim | 1-3 | Grp.7 | |||
L | 2023-01-07 | 18:15 | (H) | América Mineiro | 0-1 | Grp.18 | |||
W | 2023-01-04 | 16:00 | (A) | VOCEM | 0-1 | Grp.18 | |||
W | 2022-10-13 | 19:00 | (H) | São Paulo | 1-0 | QF | |||
L | 2022-10-05 | 22:00 | (A) | São Paulo | 3-0 | QF | |||
D | 2022-09-22 | 19:00 | (H) | Ska Brasil | 0-0 | Grp.23 | |||
W | 2022-09-17 | 14:00 | (A) | Penapolense | 0-4 | Grp.23 | |||
W | 2022-09-10 | 14:00 | (H) | Comercial | 2-1 | Grp.22 | |||
L | 2015-03-15 | 21:30 | (H) | Rio Claro | 0-1 | Grp.A | |||
L | 2015-03-12 | 01:00 | (A) | Corinthians | 1-0 | Grp.A | |||
D | 2015-03-07 | 19:00 | (H) | São Bento | 0-0 | Grp.A | |||
L | 2015-02-27 | 22:30 | (A) | Osasco Audax | 3-0 | Grp.A | |||
L | 2015-02-22 | 21:30 | (A) | Ponte Preta | 2-0 | Grp.A | |||
L | 2015-02-14 | 19:00 | (H) | Santos | 0-1 | Grp.A | |||
W | 2015-02-10 | 21:30 | (A) | Penapolense | 0-1 | Grp.A | |||
12 |