Playmaker - powered by the world's largest football database
        bet365

        Final

        Semi-finals

        Second Round

        -Águias de Camarate0-3BarreirenseFG
         União Micaelense4-2Casa PiaFG
         Pontassolense4-2Amora FCFG
         Seixal FC2-2
        (4-3)g.p.
        At. MalveiraFG
         GD Velense0-3Estoril PraiaFG
         Loures2-2
        (6-5)g.p.
        Esp. LagosFG
         Estrela Vendas Novas1-0Atlético CPFG
         AD Sanjoanense2-0FazendenseFG
         Mirense0-2TorreenseFG
         Estarreja4-1MirandenseFG
         Sertanense2-3
        (a.p.)
        LourinhanenseFG
         Benfica C.Branco2-0Penalva CasteloFG
         Fiães SC2-0ÁguedaFG
         Mileu Guarda0-1Lusitânia LourosaFG
         SC Praiense3-1AlterFG
         Messinense2-0Desp. BejaFG
         U. Santiago0-3Lusitano VRSAFG
         1º Dezembro2-1SantiagoFG
         Valenças0-4MontijoFG
         Imortal0-2Olivais e MoscavideFG
         Beira-Mar M.Gordo3-4
        (a.p.)
        Ribeira BravaFG
         Real1-2OrientalFG
         Pinhalnovense3-0Juventude ÉvoraFG
         Lusitânia dos Açores1-0OlhanenseFG
         Machico1-2LouletanoFG
         Sintrense4-1
        (a.p.)
        MadalenaFG
         Alcochetense3-1Boavista RibeirinhaFG
         Camacha2-3OdivelasFG
         Angrense1-0Operário LagoaFG
         Mafra5-0Vitória P. PedraFG
         S. João Ver3-1IdanhenseFG
         Alcains1-0Ac. ViseuFG
         GD Ribeirão3-0CanelasFG
         Trofense2-0MontalegreFG
         Neves FC1-1
        (4-3)g.p.
        Os SandinensesFG
         Juv. Ronfe2-3
        (a.p.)
        GD ValpaçosFG
         Vianense1-0Dragões SandinensesFG
         Fafe2-1VilanovenseFG
         Freamunde2-1Torre MoncorvoFG
         Vila Pouca2-1
        (a.p.)
        Caç. TaipasFG
         Vila Real1-1
        (5-6)g.p.
        VizelaFG
         SC Rio Tinto1-2JoaneFG
         Paredes3-0LeixõesFG
         Tirsense0-3FC Pedras RubrasFG
         Amares3-1InfestaFG
         Gondomar4-3GD SerzedeloFG
         Esposende2-1S. Pedro da CovaFG
         Valenciano0-3MonçãoFG
         Esmoriz4-4
        (3-4)g.p.
        Oliv. HospitalFG
         Cesarense2-1Est. PortalegreFG
         Arrifanense1-0CaldasFG
         U. Almeirim1-3
        (a.p.)
        BeneditenseFG
         Peniche1-0
        (a.p.)
        SátãoFG
         Fátima2-0Pevidém SCFG
         Feirense2-0MangualdeFG
         Oliv. Bairro 1-0GafanhaFG
         Lousada1-1
        (5-4)g.p.
        ErmesindeFG
         Sp. Espinho3-1Maria da FonteFG
         Marinhense0-1Sp. PombalFG
         Portimonense8-0LousanenseFG
         Pampilhosa3-2UD OliveirenseFG
        2002/10/06Vilafranquense1-1
        (4-3)g.p.
        ValecambrenseFG

        First Round

        -Loures2-1SesimbraFG
         Alcochetense3-1
        (a.p.)
        SacavenenseFG
         Cruzado Canicense1-2Ribeira BravaFG
         Juventude Évora1-1ACD São VicenteFG
         Cedrense0-1SantiagoFG
         SC Vilanovense2-3Boavista RibeirinhaFG
         Madalena2-3
        (a.p.)
        FlamengosFG
         Valenças1-0
        (a.p.)
        São MarcosFG
         Padernense1-3U. SantiagoFG
         Atlético CP2-1
        (a.p.)
        QuarteirenseFG
         1º Dezembro1-1Lusit. ÉvoraFG
         1º Maio Funchal1-2Beira-Mar M.GordoFG
         Esp. Lagos2-0SC FerreirenseFG
         Real2-1SilvesFG
         Desp. Beja3-0Vasco da Gama SinesFG
         GD Velense3-0Sp. IdealFG
         SC Praiense4-2CD Santo AntónioFG
         Águias de Camarate2-0SantacruzenseFG
         U. Coimbra1-2
        (a.p.)
        PampilhosaFG
         Fut. Benfica1-1
        (2-3)g.p.
        SintrenseFG
         O Elvas2-2
        (2-5)g.p.
        MessinenseFG
         Atlético Angústias1-2
        (a.p.)
        Vitória P. PedraFG
         Alter1-0PortosantenseFG
         Peniche2-0UD Rio MaiorFG
         Oiã1-2SátãoFG
         Lusitânia Lourosa5-1SousenseFG
         Bragança1-2SC Rio TintoFG
         Vila Pouca1-1
        (8-7)g.p.
        FC FamalicãoFG
         GD Serzedelo2-1CerveiraFG
         Lourinhanense1-1
        (4-2)g.p.
        CD Torres NovasFG
         CD Gouveia2-3ArrifanenseFG
         O Calipolense1-3
        (a.p.)
        Estrela Vendas NovasFG
         At. Malveira4-0Câmara de LobosFG
         Valenciano5-1SabrosoFG
         Monção4-1UDR Santa MariaFG
         Amares4-0UD OliveirenseFG
         Cinfães1-1Pevidém SCFG
         Pedrouços1-1JoaneFG
         Juv. Ronfe5-3Vilaverdense FCFG
         Fiães SC3-0CambresFG
         S. Pedro da Cova10-0GD MirandêsFG
         GD Valpaços4-0Águias da GraçaFG
         SC Lamego1-3TrofenseFG
         Neves FC2-0MirandelaFG
         Os Sandinenses3-2LixaFG
         Marinhas2-3
        (a.p.)
        Torre MoncorvoFG
         Rebordosa AC0-1Maria da FonteFG
         Sampedrense1-2GD RibeirãoFG
         Tirsense5-0Terras de BouroFG
         Montalegre2-0ValdevezFG
         GDR Bidoeirense0-2LousanenseFG
         Cesarense2-0At. RiachenseFG
         Sourense1-2Penalva CasteloFG
         Fazendense6-0AvancaFG
         Sp. Estrada0-3EstarrejaFG
         Portomosense3-2CaranguejeiraFG
         Beneditense5-3
        (a.p.)
        Vit. SernacheFG
         Mirandense3-3AlcanenenseFG
         Mirense2-1Fornos de AlgodresFG
         Gafanha2-0NazarenosFG
         SC Sabugal0-1Mileu GuardaFG
         Valecambrense1-0MilheiroenseFG
         Mangualde2-0TochaFG
         U. Almeirim2-0EstaçãoFG
        2002/09/07Arrentela1-3MontijoFG
        Fixtures sent by: pdias.

        Note:



        Fotografias

        FC Porto 1-0 U. Leiria
        RESUMO
        VENCEDOR
        SIMULADOR ZEROZERO