D | 2024-05-08 | 15:00 | (A) | CSC 1599 Selimbar | 2-2 | POff | |||
W | 2024-05-02 | 15:00 | (H) | Csikszereda M. Ciuc | 3-1 | POff | |||
L | 2024-04-28 | 09:00 | (A) | Gloria Buzau | 1-0 | POff | |||
L | 2024-04-24 | 17:00 | (H) | Unirea Slobozia | 0-1 | POff | |||
L | 2024-04-20 | 10:30 | (A) | FC Hunedoara | 2-0 | POff | |||
D | 2024-04-15 | 15:30 | (H) | CSC 1599 Selimbar | 0-0 | POff | |||
D | 2024-04-10 | 15:00 | (A) | Csikszereda M. Ciuc | 1-1 | POff | |||
D | 2024-04-04 | 15:00 | (H) | Gloria Buzau | 1-1 | POff | |||
L | 2024-03-30 | 09:00 | (A) | Unirea Slobozia | 1-0 | POff | |||
D | 2024-03-16 | 12:00 | (A) | CSM Slatina | 0-0 | D19 | |||
W | 2024-03-11 | 15:00 | (H) | CSA Steaua Bucuresti | 2-0 | D18 | |||
L | 2024-03-03 | 10:00 | (A) | CSC 1599 Selimbar | 1-0 | D17 | |||
W | 2024-02-24 | 09:00 | (H) | CSM Alexandria | 1-0 | D16 | |||
W | 2023-12-02 | 09:00 | (A) | Unirea Dej | 0-1 | D15 | |||
L | 2023-11-25 | 09:00 | (H) | Metaloglobus | 0-2 | D14 | |||
W | 2023-11-09 | 17:30 | (A) | Chindia Targoviste | 0-2 | D13 | |||
W | 2023-11-04 | 09:00 | (H) | CS Tunari | 4-0 | D12 | |||
D | 2023-10-28 | 09:00 | (H) | Concordia Chiajna | 1-1 | D11 | |||
L | 2023-10-22 | 09:00 | (A) | Pandurii Targu Jiu | 1-0 | D10 | |||
W | 2023-10-07 | 09:00 | (H) | CSM Resita | 2-1 | D9 | |||
W | 2023-10-02 | 14:00 | (A) | FC Hunedoara | 0-2 | D8 | |||
W | 2023-09-23 | 09:00 | (H) | Progresul Spartac | 3-1 | D7 | |||
D | 2023-09-16 | 09:00 | (A) | Csikszereda M. Ciuc | 0-0 | D6 | |||
L | 2023-09-03 | 09:00 | (H) | Dumbravita | 0-1 | D5 | |||
W | 2023-08-26 | 09:00 | (A) | FC Ceahlaul | 0-1 | D4 | |||
D | 2023-08-20 | 09:00 | (H) | Unirea Slobozia | 1-1 | D3 | |||
W | 2022-10-30 | 16:15 | (A) | UTA Arad | 0-1 | D16 | |||
L | 2022-10-24 | 16:15 | (A) | FC Petrolul Ploiesti | 2-0 | D15 | |||
D | 2022-10-14 | 16:15 | (H) | Voluntari | 0-0 | D14 | |||
W | 2022-10-07 | 19:00 | (H) | CS Universitatea Craiova | 1-0 | D13 | |||
L | 2022-10-02 | 19:30 | (A) | Steaua Bucareste | 3-2 | D12 | |||
L | 2022-09-19 | 18:30 | (H) | CFR Cluj | 0-1 | D11 | |||
L | 2022-09-11 | 16:30 | (A) | Farul | 3-0 | D10 | |||
L | 2022-09-05 | 16:45 | (H) | Hermannstadt | 0-1 | D9 | |||
D | 2022-09-01 | 16:00 | (A) | FC Botosani | 0-0 | D8 | |||
W | 2022-08-28 | 11:30 | (H) | Chindia Targoviste | 2-1 | D7 | |||
W | 2022-08-19 | 16:00 | (A) | Dacia Mioveni | 0-1 | D6 | |||
L | 2022-08-12 | 19:30 | (H) | FC Universitatea 1948 | 0-2 | D5 | |||
L | 2022-08-06 | 19:45 | (A) | Rapid Bucuresti | 2-1 | D4 | |||
W | 2022-07-29 | 16:30 | (H) | Universitatea Cluj | 3-1 | D3 | |||
12 |