G | W | D | L | GD | YC | 2Y | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Winner | 5 | 4 | 1 | 0 | 11-2 | - | - | - | - | - | details | |
3QR | 6 | 3 | 2 | 1 | 5-6 | 11 | 1 | 1 | D1 | WWDLD | details | |
3.º | 30 | 20 | 5 | 5 | 59-21 | 43 | 1 | 2 | W1 | WDWLW | details | |
SF | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | - | - | - | - | - | details | |
42 | 28 | 8 | 6 | 77-30 | 54 | 2 | 3 | - | - |
W | 2019-12-01 | 11:00 | (H) | FC Gorodeya | 1-0 | D30 | |||
L | 2019-11-24 | 11:00 | (A) | FC Minsk | 1-0 | D29 | |||
W | 2019-11-09 | 13:00 | (H) | FC Slavia-Mozyr | 5-1 | D28 | |||
D | 2019-11-03 | 15:00 | (A) | Dinamo Brest | 1-1 | D27 | |||
W | 2019-10-29 | (A) | Torpedo Minsk | DA | D16 | ||||
D | 2019-10-27 | 17:00 | (H) | BATE Borisov | 2-2 | D26 | |||
L | 2019-10-20 | 15:00 | (A) | Dnyapro Mogilev | 2-0 | D25 | |||
W | 2019-10-05 | 16:00 | (H) | Torpedo Zhodino | 3-0 | D24 | |||
D | 2019-09-29 | 17:00 | (A) | Dinamo Minsk | 1-1 | D23 | |||
D | 2019-09-25 | 16:45 | (A) | FC Gorodeya | 0-0 | D15 | |||
W | 2019-09-21 | 18:45 | (H) | FC Vitebsk | 4-0 | D22 | |||
W | 2019-09-15 | 15:00 | (A) | Isloch | 0-1 | D21 | |||
W | 2019-09-01 | 15:45 | (A) | Energetik-BGU Minsk | 1-2 | D20 | |||
W | 2019-08-25 | 16:45 | (H) | Gomel | 3-1 | D19 | |||
W | 2019-08-19 | 16:00 | (A) | Slutsk | 0-5 | D18 | |||
D | 2019-08-15 | 18:00 | (H) | Torino | 1-1 | 3QR | |||
W | 2019-08-12 | 16:45 | (H) | Neman | 6-0 | D17 | |||
L | 2019-08-08 | 20:00 | (A) | Torino | 5-0 | 3QR | |||
W | 2019-08-04 | 16:00 | (A) | Lokomotiv Gomel | 1-2 | L16 | |||
D | 2019-08-01 | 18:45 | (A) | Esbjerg fB | 0-0 | 2QR | |||
W | 2019-07-25 | 18:00 | (H) | Esbjerg fB | 2-0 | 2QR | |||
W | 2019-07-18 | 19:00 | (A) | Hibernians | 0-1 | 1QR | |||
W | 2019-07-11 | 18:00 | (H) | Hibernians | 1-0 | 1QR | |||
W | 2019-07-06 | 16:45 | (H) | FC Minsk | 3-2 | D14 | |||
W | 2019-06-30 | 15:00 | (A) | FC Slavia-Mozyr | 0-1 | D13 | |||
D | 2019-06-22 | 18:45 | (H) | Dinamo Brest | 0-0 | D12 | |||
L | 2019-06-16 | 15:00 | (A) | BATE Borisov | 3-1 | D11 | |||
W | 2019-05-31 | 18:45 | (H) | Dnyapro Mogilev | 3-1 | D10 | |||
W | 2019-05-26 | 15:00 | (A) | FC Vitebsk | 0-2 | F | |||
W | 2019-05-22 | 18:45 | (A) | Torpedo Zhodino | 0-1 | D9 | |||
W | 2019-05-18 | 17:30 | (H) | Dinamo Minsk | 3-0 | D8 | |||
L | 2019-05-12 | 15:30 | (A) | FC Vitebsk | 1-0 | D7 | |||
W | 2019-05-06 | 17:00 | (H) | Isloch | 1-0 | D6 | |||
W | 2019-05-06 | 17:00 | (H) | Isloch | 1-0 | SF | |||
L | 2019-04-27 | 16:45 | (H) | Energetik-BGU Minsk | 3-4 | D5 | |||
W | 2019-04-21 | 17:45 | (A) | Gomel | 0-1 | D4 | |||
W | 2019-04-15 | 17:00 | (H) | Slutsk | 1-0 | D3 | |||
D | 2019-04-10 | 15:00 | (A) | Isloch | 2-2 | SF | |||
W | 2019-04-06 | 16:00 | (A) | Neman | 0-3 | D2 | |||
W | 2019-03-30 | 13:00 | (H) | Torpedo Minsk | 1-0 | D1 | |||
12 |