Playmaker - powered by the world's largest football database
        bet365

        Semi-finals

        1/64 finals

        2018/12/08FC Versailles 782-4LensFG
         FC Côte Bleue1-2AS Lyon-DuchèreFG
         Aiglon3-2Sainte-GenevièveFG
         Stade Beaucairois0-2
        (a.p.)
        GFC AjaccioFG
         US Boulogne2-2
        (2-3)g.p.
        IC CroixFG
         US Raon2-2
        (3-2)g.p.
        US LusitanosFG
         FC Chamalières0-0
        (0-3)g.p.
        FC VillefrancheFG
         AS Villers-Houlgate1-5Le HavreFG
         St Louis Neuweg0-2NancyFG
         Entente SSG1-0CS SedanFG
         SC Schiltigheim2-1ASC BiesheimFG
         FA Illkirch-Graffenstaden0-1SochauxFG
         AF Bobigny1-2ClermontFG
         ES Viry-Châtillon4-2
        (a.p.)
        Angoulême CFCFG
         Stade Pontivyen1-0US AvranchesFG
         AS Vitré2-0US MontagnardeFG
         CS Avion0-1Red Star 93FG
         Grand Quevilly FC1-2GSI PontivyFG
         St Pryvé St Hilaire3-2TroyesFG
         Besançon1-2ToursFG
         Hyères FC1-1
        (1-3)g.p.
        GrenobleFG
         USC Paray0-4US OrléansFG
         Perpignan Canet4-2Fréjus Saint-RaphaëlFG
         Châteauroux4-0Pau FCFG
         Le Poiré-sur-Vie1-6Les HerbiersFG
         USSA Vertou1-3BergeracFG
         US Concarneau2-0US Saint-MaloFG
         Olympique Alès0-2Marignane-Gignac FCFG
         Ol. Strasbourg1-0SAS EpinalFG
        2018/12/09US Annecy-le-Vieux1-3ASF AndrézieuxFG
         Noisy-le-Grand2-1US Lège-Cap-FerretFG
         ASP Nesle0-1US GravelinesFG
         CMS Oissel0-1MetzFG
         La Chapelle-Saint-Luc0-1FC Aurillac ArpajonFG
         ESC Longueau2-1Lannion FCFG
         AS Prix3-3
        (2-3)g.p.
        Ol. Saint-QuentinFG
         Vannes OC2-3BrestFG
         Créteil-Lusitanos1-1
        (8-9)g.p.
        Limonest Saint-DidierFG
         FC Challans0-1Chamois NiortaisFG
         FC Sète 342-0RodezFG
         Thaon FVM3-6
        (a.p.)
        ValenciennesFG
        2018/12/14US La Charité1-1
        (1-3)g.p.
        Bourges FootFG
        2018/12/15Bastia3-1
        (a.p.)
        US Saint-OmerFG
        2018/12/16Crest Aouste0-1Le PuyFG

        1/128 finals

        2018/11/16IC Croix1-0Paris FCFG
         Valenciennes3-1USL DunkerqueFG
        2018/11/17Golden Lion2-4
        (a.p.)
        SAS EpinalFG
         USR Sainte-Rose1-3FC Côte BleueFG
         AS Magenta0-1AF BobignyFG
         AS Bourny1-5CMS OisselFG
         Thaon FVM3-0JS Vieux-HabitantsFG
         Poitiers FC0-0
        (1-4)g.p.
        AiglonFG
         Bastia-Borgo2-4CS SedanFG
         US Avize Grauves0-1SC SchiltigheimFG
         FR Haguenau3-4
        (a.p.)
        SochauxFG
         Limoges FC0-1
        (a.p.)
        FC VillefrancheFG
         St Pryvé St Hilaire1-0US MatouryFG
         Entente SSG4-0FC MtsapéréFG
         US Lusitanos1-0JA DrancyFG
         CS Volvic0-0
        (1-4)g.p.
        Le PuyFG
         Crest Aouste2-0UMS MontélimarFG
         SC Hazebrouck1-3
        (a.p.)
        US GravelinesFG
         FC Montceau1-4AS Lyon-DuchèreFG
         La Châtaigneraie1-1
        (3-4)g.p.
        ToursFG
         FC Chauray0-2Chamois NiortaisFG
         Annecy FC0-1NancyFG
         Avenir de Theix0-2Vannes OCFG
         Le Poiré-sur-Vie2-1SO CholetFG
         AFC Compiègne0-2TroyesFG
         Genêts Anglet1-3
        (a.p.)
        Pau FCFG
         USC Paray1-0FC Morteau MontlebonFG
         ASF Andrézieux1-0Louhans Cuiseaux FCFG
         FC Biars Bretenoux2-3
        (a.p.)
        FC Aurillac ArpajonFG
         FC Saint-Lô0-1AS VitréFG
         AG Caen0-2US OrléansFG
         AS Gamaches1-7Le HavreFG
         Fontenay VF2-3ChâteaurouxFG
         Beaune FC0-3GrenobleFG
         Marcq0-2US BoulogneFG
         SO Châtellerault0-2FC ChallansFG
         Montluçon0-1ES Viry-ChâtillonFG
         GSI Pontivy1-0AG PlouvornFG
         Angoulême CFC1-0AuxerreFG
         Perpignan Canet2-1AS BéziersFG
         US Nogent-sur-Oise0-2LensFG
         Olympique Alès2-0AC AjaccioFG
         Gueugnon1-3
        (a.p.)
        ClermontFG
         Etoile Matoury2-3US ConcarneauFG
         Bastia2-1Le MansFG
         FCAV Redon1-4BrestFG
        2018/11/18CAS Escaudoeuvres1-3La Chapelle-Saint-LucFG
         Troyes1-2Bourges FootFG
         ASP Nesle0-0
        (5-4)g.p.
        FC ChamblyFG
         Sarreguemines FC1-1
        (1-4)g.p.
        MetzFG
         Ol. Strasbourg4-1US ReipertswillerFG
         AS Marck0-1
        (a.p.)
        US Saint-OmerFG
         ES Heillecourt0-3St Louis NeuwegFG
         AS Prix2-0St Amand FCFG
         SM Douarnenez0-3Lannion FCFG
         GDR Guipavas0-1US MontagnardeFG
         JSC Bellevue0-2USSA VertouFG
         Grand Quevilly FC4-1AS CherbourgFG
         FA Illkirch-Graffenstaden3-0EN Saint-AvoldFG
         ESC Longueau2-1BloisFG
         ES Wasquehal3-5Ol. Saint-QuentinFG
         US Raon1-0FC Bourg-PéronnasFG
         FC Melun0-2FC ChamalièresFG
         US Annecy-le-Vieux2-1FC Val’LyonnaisFG
         FC Rossfeld0-2ASC BiesheimFG
         US Feillens0-4Limonest Saint-DidierFG
         FC Tartas Saint-Yaguen4-6US Lège-Cap-FerretFG
         Fréjus Saint-Raphaël1-0ToulonFG
         USS Aigues-Mortes0-1
        (a.p.)
        Marignane-Gignac FCFG
         AS Villers-Houlgate2-0USON MondevilleFG
         La Brède FC0-8BergeracFG
         Noisy-le-Grand1-0
        (a.p.)
        FC RiomFG
         FC Versailles 782-0AS DragonFG
         Carrières Grésillons1-2US La CharitéFG
         Auch0-1GFC AjaccioFG
         Sainte-Geneviève4-0ASC Sainte-SuzanneFG
         La Chapelle-des-Marais0-5US AvranchesFG
         Les Herbiers2-0US ChauvignyFG
         US Vimy0-2Créteil-LusitanosFG
         CS Avion1-1
        (5-4)g.p.
        RC EpernayFG
         Luzenac AP2-5RodezFG
         Saint-Orens FC1-2FC Sète 34FG
         AFL Mende2-3Red Star 93FG
         Stade Pontivyen2-0Vignoc HGFG
         Chassieu Décines1-5Hyères FCFG
         Ol. Valence0-3Stade BeaucairoisFG
         Jeanne d´Arc0-1
        (a.p.)
        BesançonFG
         US Saint-Malo1-0LorientFG

        Fourth Round

        2018/09/29FC Périgny0-2FC NueillaubiersFG
         FC Grand Saint-Emilion1-1
        (4-1)g.p.
        Portes Entre-Deux-MersFG
         CA Saint-Savin/Saint-Germain0-3SO ChâtelleraultFG
         Marmande0-0
        (5-4)g.p.
        FC Bassin d’ArcachonFG
         ESA Brive1-2BergeracFG
         ES Boulazac0-2JA IsleFG
         Ligugé0-3Trélissac FCFG
         FC St Médard-en-Jalles1-1
        (3-4)g.p.
        USA TalenceFG
         ES Guéret4-0AS NieulFG
         Rochefort FC3-1
        (a.p.)
        US Le BouscatFG
         SC Verrieres2-1US VasleenneFG
         US Migné-Auxances0-1Niort St LiguaireFG
         US Saint-Léonard1-3FC Thenon LFFG
         ES Buxerolles2-3UA CognacFG
         FC Sud Charente0-8VillenaveFG
         Seignosse Capbreton Soustons3-1FC HagetmauFG
         AS Aixe-sur-Vienne1-3
        (a.p.)
        UES MontmorillonFG
         CS Boussac0-3AS Rouffignac PlazacFG
         Tulle FC2-1AS GouzonFG
         FC Lacajunt/Geaune0-1Hasparren FCFG
         AS St. Junien0-7US ChauvignyFG
         EF Aubusson3-1AS Antonne Le ChangeFG
         USE Couzeix Chaptelat1-2Limoges FCFG
         ES Montoise0-2FC Tartas Saint-YaguenFG
         Medoc Cote d'Argent1-1
        (3-4)g.p.
        Arin LuzienFG
         Bayonne2-0Langon FCFG
        2018/09/30ES Bocage0-9FC BressuireFG
         ASFC Vindelle1-2
        (a.p.)
        La Jarrie FCFG
         US Mussidan Saint-Médard2-3
        (a.p.)
        FC LibourneFG
         CS Lanton0-7Angoulême CFCFG
         EFC DB2S0-2ASAMLPFG
         US St Sauveur2-4Poitiers FCFG
         ES Beaumont Saint-Cyr0-1FC ChaurayFG
         AS Pays Mellois0-4CA NeuvilleFG
         Avenir Matha0-2Stade BordelaisFG
         AS Echiré Saint-Gelais2-0Royan Vaux AFCFG
         AS Artix0-1
        (a.p.)
        Genêts AngletFG
         Boucau1-3
        (a.p.)
        US Lège-Cap-FerretFG
         CA Bègles0-0
        (0-3)g.p.
        FCE Mérignac ArlacFG
         FC Lesparre Médoc0-3La Brède FCFG
         ASMUR0-2Stade MontoisFG
         Pont du Casse Foulayronnes2-3
        (a.p.)
        Aunis Avenir FCFG
         Portugais Châtellerault3-0AS CozesFG
         Limens0-2CS FeytiatFG
         ES Ambarès0-0
        (5-6)g.p.
        ES AudengeFG
         CS Leroy Angoulême0-3US LormontFG

        Third Round

        2018/09/15FA Saint-Symphorien0-3CS Leroy AngoulêmeFG
         La Jarrie FC4-3
        (a.p.)
        UA Niort Saint-FlorentFG
         US Pays Maixentais2-3UES MontmorillonFG
         St André-de-Cubzac0-3US Le BouscatFG
         ES Celles Verrines0-3CA Saint-Savin/Saint-GermainFG
         CS Boussac0-0
        (4-2)g.p.
        AS PanazolFG
         Tonnay Bouton0-3FC PérignyFG
         St Palais Sports0-3US Lège-Cap-FerretFG
         US Nantiat0-1US Saint-LéonardFG
         CS St. Michel1-6UA CognacFG
         CA Rilhac-Rancon0-2JA IsleFG
         Bellac Berneuil Saint-Junien3-4
        (a.p.)
        AS NieulFG
         CA Neuville2-0
        (a.p.)
        Thouars F79FG
         FC Roullet0-1FC St Médard-en-JallesFG
         US Chauvigny2-0SC St Jean-d’AngélyFG
         Genêts Anglet2-1EB OrthezFG
         ES Louzy0-2Poitiers FCFG
         AS GouzonDAES NonardsFG
         ESA Brive4-1
        (a.p.)
        FCCLFG
         FC Boutonnais1-3SC VerrieresFG
         FC Fontafie0-1CS FeytiatFG
         ESMAN0-2FC Bassin d’ArcachonFG
         Lafarge Limoges1-3ES GuéretFG
         Medoc Cote d'Argent3-0Facture BiganosFG
         US La Gemoze0-2US LormontFG
         ES Montignac0-1Pont du Casse FoulayronnesFG
         FC Parentis1-4Hasparren FCFG
         FC Le Barp0-2Langon FCFG
         FC Sud Charente2-1
        (a.p.)
        AS PuymoyenFG
         St. Vincent Connezac1-3CA BèglesFG
         USE Couzeix Chaptelat2-2
        (4-3)g.p.
        US FelletinFG
         FC Lacajunt/Geaune1-0Patronage BazasFG
         ES Montoise2-1SA Saint-SéverinFG
         Bleuets Pau0-1Arin LuzienFG
         Seignosse Capbreton Soustons6-3CA MorcenxFG
         VA Aire2-3BayonneFG
         FC Cendrieux la Douze0-1AS Antonne Le ChangeFG
         Labourdins Ustaritz0-2BoucauFG
         FC Cendrieux la Douze0-1AS Antonne Le ChangeFG
         AS Rouffignac Plazac3-0CM FloiracFG
         Labourdins Ustaritz0-2BoucauFG
         FC Nérac0-2VillenaveFG
         St. Vincent Connezac1-3CA BèglesFG
         FC Sud Charente2-1
        (a.p.)
        AS PuymoyenFG
         AS Rouffignac Plazac3-0CM FloiracFG
         FC Nérac0-2VillenaveFG
         US La Gemoze0-2US LormontFG
         ES Montignac0-1Pont du Casse FoulayronnesFG
        2018/09/16AS Pays Mellois4-0Nersac FCFG
         AS Aigre1-3Rochefort FCFG
         FC Lesparre Médoc2-0FC MontendreFG
         US JSA/CPA3-1Royan Vaux AFCFG
         RC Bordeaux1-5ES AmbarèsFG
         ES Audenge2-1
        (a.p.)
        SAG CestasFG
         AS Le Haillan1-3USA TalenceFG
         Limens3-2Boé Bon-EncontreFG
         CS Lanton2-1Saint-BrunoFG
         FC Hagetmau3-1Saint-Paul-les-DaxFG
         ASMUR3-0FC Luy de BéarnFG
         SC Bastidienne1-13Angoulême CFCFG
         Andernos0-6FCE Mérignac ArlacFG
         AS Cozes4-1ES BlanquefortFG
         St Médard-d’Eyrans0-3MarmandeFG
         US Lezay0-4FC ChaurayFG
         ASAMLP2-1OFC RuelleFG
         AS Saint-Pantaléon1-3AS Jugeals NoaillesFG
         ES Beaumont Saint-Cyr0-0
        (5-3)g.p.
        CO CerizayFG
         AS Eymoutiers0-4AS Aixe-sur-VienneFG
         US Marigny St Leger0-7Tulle FCFG
         ESFF1-2
        (a.p.)
        CA RiberacFG
         US Abzac0-6EF AubussonFG
         Avenir Matha5-0St. Julien l'ArsFG
         AFP Limoges0-9Limoges FCFG
         US Mussidan Saint-Médard3-2Confluent F47FG
         AS Neuvic St. Leon0-5ES BoulazacFG
         AS Mignaloux-Beauvoir0-1AS Echiré Saint-GelaisFG
         ES Aubinrorthais1-4Portugais ChâtelleraultFG
         US Jaunay Clan0-0
        (2-3)g.p.
        US VasleenneFG
         Leignes s/Fontaine1-2ES BocageFG
         US Nord Vienne1-2US St SauveurFG
         CEP Poitiers0-4FC BressuireFG
         EFC DB2S2-0FC AtlantiqueFG
         Vouille1-4FC NueillaubiersFG
         ES Fayenoirterre0-2US Migné-AuxancesFG
         St Leger De Montbrillais0-2ES BuxerollesFG
         FC Fontaine le Comte0-2Niort St LiguaireFG
         FC Vrines2-3SO ChâtelleraultFG
         US La Catte3-4La Brède FCFG
         Montesquieu FC1-2
        (a.p.)
        Portes Entre-Deux-MersFG
         US Coutras0-4FC Grand Saint-EmilionFG
         Montpon Menesplet2-3FC LibourneFG
         FC Tartas Saint-Yaguen1-0FA Morlaàs Est BéarnFG
         Aunis Avenir FC2-1YgosFG
         Avenir 790-1LigugéFG
         US Lamothe Mongauzy1-3FC Thenon LFFG
         ES Bénévent Marsac0-3AS St. JunienFG
         AS Artix1-0FC GravesFG
         ASFC Vindelle2-1FC L’Isle-JourdainFG

        Second Round

        2018/09/01CA Saint Victurnien2-3AS Antonne Le ChangeFG
         SA Sanilhacois2-3CS Leroy AngoulêmeFG
         AS Neuvic St. Leon1-0AS Saint-YrieixFG
         Langon FC3-1
        (a.p.)
        FC Vallée-du-LotFG
         AS Nontron/Saint-Pardoux0-2OFC RuelleFG
         Montpon Menesplet5-0FC Saint-Brice-sur-VienneFG
         ES Fleac1-2St. Vincent ConnezacFG
         ESFF3-0COSM LaryFG
         Razac/L'Isle2-5AS St. JunienFG
         FC Atlantique4-4
        (4-3)g.p.
        USA VerdilleFG
         ES Fayenoirterre2-1US VergentonnaiseFG
         ES Vineuil Brion2-4Bellac Berneuil Saint-JunienFG
         AS Mignaloux-Beauvoir4-0US Bessines MorterollesFG
         AS Aigre2-2
        (4-3)g.p.
        US MarennesFG
         FC Fontaine le Comte6-0US Beaune les MinesFG
         FC L’Isle-Jourdain4-1ESM La SouterraineFG
         St Agnant Versillat2-3CEP PoitiersFG
         Croutelle FC0-4ES BuxerollesFG
         Charroux-Mauprevoir0-4CA Saint-Savin/Saint-GermainFG
         St. Julien l'Ars7-0US ChasseneuilFG
         US JSA/CPA3-2CMO BassensFG
         St. Laurent d'Arce0-5US Le BouscatFG
         FC Montendre1-1
        (4-3)g.p.
        Le TaillanFG
         La Laurence1-4ES AmbarèsFG
         AS Lusitanos Cenon1-3USA TalenceFG
         Saint-Bruno2-1JS SireuilFG
         Pont du Casse Foulayronnes3-1FraternelleFG
         US Baignes0-9ES BlanquefortFG
         CA Pondaurat0-3MarmandeFG
         SC Bastidienne4-2Pays Eyraud le FleixFG
         St Pierre-du-Mont1-2Hasparren FCFG
         St. Christopher Double2-3AS CozesFG
         ES Canejan0-4St André-de-CubzacFG
         CA Sainte-Hélène1-5UA CognacFG
         AS Merpins0-1FC St Médard-en-JallesFG
         Stade Pessacais UC1-2FC Le BarpFG
         AS Le Haillan4-1ES EysinesFG
         ES Audenge3-0Martignas IllacFG
         AS Puymoyen2-0Mareuil SCFG
         AC Le Mas0-3St Médard-d’EyransFG
         US Coutras3-1JS Grande ChampagneFG
         US Abzac2-13 Cités PoitiersFG
         EFC DB2S1-0Portugais NiortFG
         ES Bénévent Marsac2-0AS Châteauneuf NeuvicFG
         SS Sainte-Féréole0-2ES GuéretFG
         AFP Limoges4-0Sarlat MarcillacFG
         CA Chamboulive0-2CA Rilhac-RanconFG
         US Felletin2-0AS ChamberetFG
         Voulmentin St Aubin0-1US VasleenneFG
         Vouille4-0FC St Jean MisseFG
         Portugais Châtellerault3-2Espérance de TervesFG
         US Jaunay Clan5-2SA MoncoutantFG
         FC Objat0-5FC Thenon LFFG
         USRM0-5AS GouzonFG
         Mahorais de Brive0-3EF AubussonFG
         Landes Girondines4-6
        (a.p.)
        AndernosFG
         Portes Entre-Deux-Mers1-1
        (7-6)g.p.
        Coqs RougesFG
         ES Ussac2-5AS Saint-PantaléonFG
         AS Nexon0-6JA IsleFG
         SA Mauze-Rigne1-2
        (a.p.)
        CO CerizayFG
         Leignes s/Fontaine4-1AS Sevres AnxaumontFG
         AS Eymoutiers5-2ASV MalemortFG
         ES Bocage3-0SL CenonFG
         FC Nueillaubiers1-1
        (10-9)g.p.
        CS NaintréFG
         FC 2C0-3ES Celles VerrinesFG
         Haut Val de Sevre 941-3FC PérignyFG
         AS Aiffres0-1Avenir MathaFG
         Beauvoir3-3
        (1-3)g.p.
        La Jarrie FCFG
         US La Creche1-2ASAMLPFG
         ES Pinbrecières1-2
        (a.p.)
        ES LouzyFG
         US Marigny St Leger5-3FC ConfolensFG
         St Leger De Montbrillais1-0RC Parthenay ViennayFG
         US Lezay0-2Oléron FCFG
         Avenir 792-1FC Nord 17FG
         AS Echiré Saint-Gelais3-0Rochelle VilleneuveFG
         FC Vrines6-2
        (a.p.)
        Vicq s/GartempeFG
         US Nord Vienne2-1
        (a.p.)
        US CombranssièreFG
         FC Pays Argentonnais1-6SO ChâtelleraultFG
         St Pierre Echaubrognes1-3ES Beaumont Saint-CyrFG
         US St. Clement0-6ESA BriveFG
         Buslaurs Thireuila1-4ES AubinrorthaisFG
         Vals de Saintonge2-5AS Pays MelloisFG
         ES Montignac5-3CA EgletonsFG
         Boé Bon-Encontre2-1Izon-VayresFG
         FC Faux1-2RC BordeauxFG
         US Gontaud0-3FC Grand Saint-EmilionFG
         FC Oloron Bearn1-2ASMURFG
         FC Sud Charente2-1
        (a.p.)
        FC LoubésienFG
         Royan Vaux AFC1-0SA MérignacFG
         Medoc Cote d'Argent1-0JSSSCFG
         Facture Biganos3-1Jarnac SFFG
         FC Roullet4-3Jeunesse YvracFG
         US La Gemoze2-1Estuaire Haute-GirondeFG
         ES Thenacaise0-4FC Bassin d’ArcachonFG
         St Palais Sports4-3FC Côteaux BordelaisFG
         FC Cendrieux la Douze3-2OFC CouronnesFG
         AS Pays de Montaigne et Gurçon1-3CS St. MichelFG
         US Nantiat5-2Château LarcherFG
         USE Couzeix Chaptelat2-2
        (7-6)g.p.
        SC VerneuilFG
         Ligugé7-0ES NouailléFG
         Canton Aunisien FC0-5Niort St LiguaireFG
         FC Tardoire La Roche/Rivières1-5ES BoulazacFG
         CA Riberac4-1AS SoyauxFG
         SC Verrieres5-1Us le DoratFG
         AS Marcellus-Cocumont2-3
        (a.p.)
        VillenaveFG
         USA Montbron1-5US Mussidan Saint-MédardFG
         US Anais2-4LimensFG
         FC Parentis4-0Vallée de l'OusseFG
         FA Saint-Symphorien3-0ASM Nieul-sur-MerFG
         Coteaux Bourgeais1-5FC Lesparre MédocFG
         Patronage Bazas2-1
        (a.p.)
        Hiriburuko AinharaFG
         US Donzenac2-3AS Jugeals NoaillesFG
         ES La Rochelle0-1UA Niort Saint-FlorentFG
         FC Luy de Béarn3-2FC LescarFG
         JS Labouheyre2-4Bleuets PauFG
         Nersac FC3-1US Nord GirondeFG
         Saint-Paul-les-Dax2-1JA BiarritzFG
         FC Jonzac St Germain2-3CS LantonFG
         FA Morlaàs Est Béarn1-0FC DoazitFG
         US Lormont5-1ES SaintesFG
         Monbazillac Sigoules2-3
        (a.p.)
        US Lamothe MongauzyFG
         JAB Pau0-2VA AireFG
         Colayrac FC0-2FC GravesFG
         Labourdins Ustaritz4-0Sud Gironde FCFG
         ESMAN2-0AS PontonxFG
         ES Saint-Benoît2-3FCCLFG
         FC Boutonnais2-2AS CabariotFG
         ES Nay Vath-Vielha0-2YgosFG
         Saint Geours de Maremne0-3AS ArtixFG
         SA Saint-Séverin4-1FC La RibèreFG
         US Castétis-Gouze1-4ES MontoiseFG
         Saint Martin de Seignanx1-8EB OrthezFG
         Aunis Avenir FC3-0Biscarrosse OFCFG
         Pardies0-0
        (3-5)g.p.
        FC Tartas Saint-YaguenFG
         Enclaves du Plateau0-2Seignosse Capbreton SoustonsFG
         SC St Symphorien1-2Arin LuzienFG
         Ardanavy FC1-2FC Lacajunt/GeauneFG
         Confluent F472-0RC ChambéryFG
         Boucau2-0Jeanne-d´Arc Saint-OuenFG
         US Virazeil3-4CM FloiracFG
         La Brède FC2-0PrigonrieuxFG
         Mazeres Roaillan0-1FC NéracFG
         AFCPL 472-3
        (a.p.)
        CA BèglesFG
         US La Catte5-2Targon Soulignac FCFG
         FC Pessac Alouette2-3Montesquieu FCFG
         US Bazeilles0-14FC LibourneFG
         Bayonne0-1FC HagetmauFG
         CA Morcenx2-1
        (a.p.)
        JurançonFG
         FC Airvo St Jouin1-3US Migné-AuxancesFG
         Gati-Foot0-3CA NeuvilleFG
         ASPTT Limoges1-5CS BoussacFG
         Coulounieix-Chamiers1-2
        (a.p.)
        ASFC VindelleFG
         SC St Jean-d’Angély5-1AS RéthaiseFG
         Rochefort FC5-2
        (a.p.)
        Stade RuffecFG
         US Pays Maixentais2-1Cap AunisFG
         FC Fontafie3-1FC MontamiséFG
         Val De Boutonne Foot2-4Tonnay BoutonFG
         US Meyrals0-6AS Aixe-sur-VienneFG
         ES Ussel1-2AS PanazolFG
         A.S.L.SF.L1-2
        (a.p.)
        CS FeytiatFG
         SA Le Palais0-1Tulle FCFG
         US Saint-Léonard4-1Auvezere MayneFG
         FC Argentat3-4AS Rouffignac PlazacFG
         ES Nonards6-2ES BeaubreuilFG
         US L'Envigne0-9Thouars F79FG
         AS Ingrandes0-4US St SauveurFG
         Lafarge Limoges2-0JS ChambonFG
         ACG Foot Sud 861-2AS NieulFG

        First Round

        2018/08/25Enclaves du Plateau2-1FC GanFG
         SA Mauléon0-0
        (1-4)g.p.
        Bleuets PauFG
         FC Mées0-7FC Luy de BéarnFG
         Espérance de Oeyreluy1-3Ardanavy FCFG
         Peyrehorade0-1FC Oloron BearnFG
         ES Pyreneene2-5CA MorcenxFG
         FC Hagetmau2-0Gelosienne VaillanteFG
         Ciboure FC1-6Seignosse Capbreton SoustonsFG
         US Bazeilles2-0AS SauveterreFG
         USM Marsan2-3ASMURFG
         US Pau Portugais0-1VA AireFG
         HAUT BEARN0-2JAB PauFG
         Vallée de l'Ousse5-2AS BretagneFG
         Saint Geours de Maremne1-0Les EglantinsFG
         US Castétis-Gouze1-1
        (6-5)g.p.
        AST TarnosFG
         AS Beautiran0-4AndernosFG
         ES Canejan1-1
        (5-4)g.p.
        JS Le TeichFG
         AGJA Caudéran3-6Martignas IllacFG
         SC Astaffort0-2Sud Gironde FCFG
         US Lamothe Mongauzy2-2
        (5-3)g.p.
        FC BiasFG
         Montesquieu FC1-0ES BrugesFG
         SC St Symphorien6-3Tonneins FCFG
         ES Nay Vath-Vielha3-0FC Saint AvitFG
         CS Lanton4-1FC GradignanFG
         FREP St. Vincent2-3
        (a.p.)
        PardiesFG
         Laluque-Rion1-3Saint Martin de SeignanxFG
         Aunis Avenir FC2-0SC Arthez Lacq-AudéjosFG
         Stade Pessacais UC3-2
        (a.p.)
        FC Belin-BélietFG
         La Laurence3-0US LagorceFG
         Buslaurs Thireuila1-0Soisy Andilly MargencyFG
         AS Aigre3-0
        (a.p.)
        FontcouverteFG
         CA Saint Victurnien5-1La ThibérienneFG
         SC Verneuil8-1TSMBFG
         AS Limoges Roussillon4-4
        (2-3)g.p.
        AS Nontron/Saint-PardouxFG
         AS Mons0-9Rochefort FCFG
         AS Cabariot6-0CR MansleFG
         FCCL2-2
        (4-2)g.p.
        Limoges LandougeFG
         St Auvent0-1USA MontbronFG
         Occitane FC2-5Lafarge LimogesFG
         AS Villacoise2-3ES UssacFG
         FC Saint-Brice-sur-Vienne1-0CA BrantomeFG
         Haute Charente FC1-6USE Couzeix ChaptelatFG
         Condat s/Vienne3-8Mareuil SCFG
         CS St. Angeau0-1St Palais SportsFG
         St. Georges des Coteaux2-3AS MerpinsFG
         AS Nexon2-2
        (3-1)g.p.
        Ol. Larche La FeuilladeFG
         Mahorais de Brive1-1
        (3-2)g.p.
        COSNAC FCFG
         US Hautefort3-6
        (a.p.)
        ES NonardsFG
         FC Belves0-3SS Sainte-FéréoleFG
         US La Roche l'Abeille0-5FC ArgentatFG
         US La Bacheliere0-3A.S.L.SF.LFG
         Excideuil1-3FC ObjatFG
         Avenir Matha2-1ES ChampniersFG
         ESAB 96 FC0-5ASFC VindelleFG
         ASV Malemort2-1FRJEP CornilFG
         Saint-Hilaire Venarsal0-1
        (a.p.)
        ES MontignacFG
         FC Coly2-11USRMFG
         US Aillas Auros1-5FC NéracFG
         La Joyeuse de Savignac1-6AS Marcellus-CocumontFG
         CS Chatain2-2
        (1-3)g.p.
        Leignes s/FontaineFG
         AS Mignaloux-Beauvoir3-0FC FleuréFG
         AS Persac0-4Charroux-MauprevoirFG
         CS L'Espinasse Chauvigny0-7US NantiatFG
         St. Julien l'Ars3-2
        (a.p.)
        US LessacFG
         AL Poey de Lescar1-2
        (a.p.)
        SA Saint-SéverinFG
         US Abzac3-1PayrouxFG
         OFC Couronnes2-1FC Arsac/Le Pian-MédocFG
         BEC1-4US La GemozeFG
         AS Avensan Moulis0-2FC Jonzac St GermainFG
         Cocard St. Laurent0-2Coteaux BourgeaisFG
         St André-de-Cubzac3-1CS Bussac-ForêtFG
         ES Ambarès2-0UF Barbezieux BarretFG
         FC L’Isle-Jourdain11-0St Maurice GencayFG
         St. Laurent Ho2-7COSM LaryFG
         Bouliac FC0-2St. Laurent d'ArceFG
         FC Côteaux Bordelais4-0US Cenon Rive DroiFG
         US Artiguaise2-6Jeunesse YvracFG
         Pays Eyraud le Fleix1-0AS CôteauxFG
         CO Saint-Genest2-4FC Airvo St JouinFG
         SC Monsegur1-3AS Lusitanos CenonFG
         JS Chateau L'Eveque1-4ESFFFG
         Montrem1-4JSSSCFG
         US Mussidan Saint-Médard3-0FC Côteaux du LibournaisFG
         FC Pineuilh0-8AS Neuvic St. LeonFG
         SA Sanilhacois2-0AS Gensac MontcaretFG
         Razac/L'Isle2-0US Saint-Denis-de-PileFG
         SJ Macau1-1
        (2-4)g.p.
        FC MontendreFG
         US Ludonaise0-3FC RoulletFG
         AS Lavergne Miramont1-2Monbazillac SigoulesFG
         CA Castets0-3Mazeres RoaillanFG
         CS Portugais Villenave2-4Facture BiganosFG
         St. Pardoux Breuil0-12Targon Soulignac FCFG
         US Nord Gironde2-1US Alerte St AigulinFG
         Cazaux0-3RC ChambéryFG
         SU Agen0-1
        (a.p.)
        Boé Bon-EncontreFG
         US Port-Sainte-Marie Feugarolles2-6Patronage BazasFG
         FC Roquefort0-3Pont du Casse FoulayronnesFG
         ES Verdelais0-9AFCPL 47FG
         AS Villandraut Prechac0-4CA PondauratFG
         US Fargues0-1US GontaudFG
         AC Le Mas2-1US IllatsFG
         CA Carbon Blanc1-2ES FleacFG
         FC Faux0-0
        (5-4)g.p.
        FC Gironde/La RéoleFG
         CM Floirac2-0JS SemussacFG
         FC St Vivien Medoc2-8AS PuymoyenFG
         AS Salles d'Angles0-3FC Pessac AlouetteFG
         Chantecler Bx1-4CS St. MichelFG
         AS Le Haillan1-0PauillacFG
         US Baignes2-0CA ParempuyreFG
         St. Martin Angouleme0-4Le TaillanFG
         FC Loubésien3-1FC BeaumontoisFG
         St. Christopher Double1-0Lembras 3 ValleesFG
         Stade Blaye3-4
        (a.p.)
        JS Grande ChampagneFG
         Saint-Bruno4-0JS Basseau AngoulemeFG
         ES Linars0-2US JSA/CPAFG
         Ent. Troche-Vigeois1-1
        (2-4)g.p.
        Auvezere MayneFG
         ES Bénévent Marsac5-1USS MérinchalFG
         Availles en Chatellerault0-3ES AubinrorthaisFG
         ES Beaulieu-Breuil2-4St Pierre EchaubrognesFG
         US Nord Vienne2-0FC ChichéFG
         Ent. Châtaigneraie2-1Couolonges ThouarsaisFG
         Voulmentin St Aubin2-1FC ASMFG
         US CCS2-8Château LarcherFG
         US Jaunay Clan3-1Pays ThenezeenFG
         Vicq s/Gartempe2-1Eveil Le TalludFG
         SC AL-MC1-2ACG Foot Sud 86FG
         CA St Aubin Le Cloud0-3ES Saint-BenoîtFG
         Espoir Sud Vienne2-3Val De Boutonne FootFG
         US Lezay2-0
        (5-4)g.p.
        US VivonneFG
         US Vergentonnaise1-0ES La PalluFG
         AC Mahoraise1-1
        (6-7)g.p.
        ES PinbrecièresFG
         Saint Varent Pierregeay2-3US St SauveurFG
         Portugais Châtellerault0-1FC Pays De L´OuinFG
         SA Mauze-Rigne0-0
        (5-4)g.p.
        FC CernayFG
         St. Amand s/Sevre0-3VouilleFG
         ES Bocage2-1St Leger De MontbrillaisFG
         US Thure Besse1-6FC VrinesFG
         FC St Jean Misse3-0
        (4-1)g.p.
        Antran SLFG
         AS Coussay0-3Vrere St Leger MontbrunFG
         CS Dissay1-1
        (3-5)g.p.
        US La CrecheFG
         US Combranssière5-2Boivre SCFG
         US Marigny St Leger3-1
        (a.p.)
        US Brion 79FG
         ES Chanteloup-Chapelle0-6CO CerizayFG
         Beauvoir3-1US AulnayFG
         Haut Val de Sevre 943-2
        (a.p.)
        FC Smarves 1936 FG
         AS Ambazac1-2US FelletinFG
         CA Chamboulive1-0Creuse Avenir 2005FG
         EFC DB2S3-2N. SoucheFG
         CS Venise Verte1-2FC Nord 17FG
         AS Eymoutiers3-0FREP St GermainFG
         USC Bourganeuf0-5US Beaune les MinesFG
         ASLJSM2-3St Agnant VersillatFG
         CO Chenerailles0-2US Saint-LéonardFG
         US St. Clement5-2US St VautyFG
         US Valliere0-3AS ChamberetFG
         ES Beaubreuil4-1SC SardentFG
         JS Chambon2-2
        (5-4)g.p.
        CA MeymacFG
         US Champdeniers-Pamplie1-2ASM Nieul-sur-MerFG
         CEP Poitiers3-0AS ExoudunFG
         Ste Neomaye Romans0-3ES Beaumont Saint-CyrFG
         AS Blanzay0-2US VasleenneFG
         3 Cités Poitiers2-0ASPTT PoitiersFG
         ES Mougon0-4AS Sevres AnxaumontFG
         FC Jardres1-3FC BoutonnaisFG
         BAROC Poitiers1-3Avenir 79FG
         Croutelle FC2-2
        (3-2)g.p.
        ES Boisme ClesseFG
         FC Atlantique4-2Stade Vouille 79FG
         US Mauze s/Le Mignon0-3ASAMLPFG
         AS Verines0-4AS AiffresFG
         Vals de Saintonge4-2Bessines ASPTTFG
         ES Louzy3-0Aunis Avenir FCFG
         JS Labouheyre2-2
        (5-4)g.p.
        US PalaiseauFG
         Carresse Salies1-3Jeanne-d´Arc Saint-OuenFG
         FC 2C2-1
        (a.p.)
        ESA AytréFG
         FC Lacajunt/Geaune3-0Bourbaki PauFG
         US Anais1-0ESPBFG
         US Meyrals3-1Barrages XaintrieFG
         USA Verdille1-0ESTLFG
         ES Mornac1-2Tonnay BoutonFG
         VS Caudrot0-3US VirazeilFG
         Elan Salignacois 0-5AS Jugeals NoaillesFG
         CA Rilhac-Rancon2-0US Saint-fielFG
         AS Saint-Yrieix5-2U.S. SaujonFG
         Sarlat Marcillac6-0Varetz ACFG
         AFC Roquefort1-4ESMANFG
         Gati-Foot3-0Chasseneuil Saint GeorgesFG
         ASPTT Limoges5-2FC St JalFG
         US Chasseneuil7-0AC Kurdes LimogesFG
         Esperance St. Robert1-2FC Cendrieux la DouzeFG
         ES Ussel5-0St Sulpice Le GtoisFG
         SL Cenon2-1ExireuilFG
         RC Parthenay Viennay2-1USM LusignanFG
         CDJ Pompaire2-3FC MontamiséFG
         AS Ingrandes1-0US CourlayFG
         US L'Envigne2-0ES Saint-CerbouilléFG
         AS Beynat1-2
        (a.p.)
        AS Rouffignac PlazacFG
         La Jarrie FC7-0St ChristopheFG
         FC Rouille2-3AS Pays MelloisFG
         FC Fontafie2-1FC Canton d´OradourFG
         CA Egletons2-1ES Evaux BudeliereFG
         US Pays Maixentais3-1US BerugesFG
         Canton Aunisien FC4-3
        (a.p.)
        ES ArdinFG
         FA Saint-Symphorien5-1FC St RogatienFG
         FC La Ribère6-1FC LonsFG
         FC Le Barp4-0SC CadaujacFG
         AS Valdivienne1-3FC ConfolensFG
         SC Verrieres1-0Elan CharentaisFG
         FC Sud Charente1-0US Tocane St ApreFG
         La Chapelle Viviers0-3Bellac Berneuil Saint-JunienFG
         ASML0-5ES Vineuil BrionFG
         AS Civaux4-5
        (a.p.)
        US Bessines MorterollesFG
         St. Vincent Connezac3-2Condat FCFG
         AJ Montmoreau1-4CA RiberacFG
         St. Severin Palluaud2-4Montpon MenespletFG
         ES Oyré Dangé3-5FC Pays ArgentonnaisFG
         AS Montguyon3-4
        (a.p.)
        US CoutrasFG
         Gue de Senac0-3Coulounieix-ChamiersFG
         Périgueux Foot3-5
        (a.p.)
        SC BastidienneFG
         AS St. Junien3-0JS Nieuil-l’EspoirFG
         St Laurent Billère0-4FC DoazitFG
         Landes Girondines3-0AS ChambéryFG
         ES Nouaillé4-0St Maurice La SouterraineFG
         St Martin Geloux0-5JurançonFG
         FC Parentis4-2
        (a.p.)
        CA SalloisFG
         FC Médoc Océan3-5Nersac FCFG
         Fraternelle4-2FC CasteljalouxFG
         St Medard SC1-2AS Pays de Montaigne et GurçonFG
         Us le Dorat6-3SillarsFG
         St. Aubin de Médoc0-2US Le BouscatFG
         US Pons1-2CMO BassensFG
         SC Mouthiers1-1
        (1-4)g.p.
        CA Ste HeleneFG
         US Châteauneuf-sur-Loire0-3FC Lesparre MédocFG
         Labourdins Ustaritz2-0LabenneFG
        Collaborators (Results): solark, n_oslen, podolski7, amegoncalves, br_77, 4ever_SLB, goncalo1993, 1trofense, FernandoFS, hugo_silva, Leiria, kekesepassa, RFBMarques, Fjesus, marce0258, DBS11, mendesfcp, ninguem_para_o_marin, cedricasb, XibinhaSLB, bombastic1985, Tiago-90, Maestro, marcelinoSF, Cenourinha73, Haxprocess

        Note:



        SUMMARY
        ODDS SIMULATOR