D | 2024-04-20 | 17:00 | (A) | KF Teuta | 0-0 | D32 | |||
L | 2024-04-13 | 17:00 | (H) | KF Laci | 1-2 | D31 | |||
D | 2024-04-07 | 19:00 | (A) | Partizani Tirana | 0-0 | D30 | |||
D | 2024-03-29 | 18:00 | (H) | KF Erzeni Shijak | 1-1 | D29 | |||
L | 2024-03-17 | 13:00 | (A) | FK Kukësi | 2-0 | D28 | |||
W | 2024-03-11 | 16:00 | (A) | Skenderbeu | 0-1 | D27 | |||
W | 2024-03-02 | 16:00 | (H) | KF Tirana | 3-1 | D26 | |||
W | 2024-02-26 | 16:00 | (A) | Din. Tirana | 0-1 | D25 | |||
W | 2024-02-17 | 16:00 | (H) | Egnatia | 2-1 | D24 | |||
W | 2024-02-10 | 16:00 | (H) | KF Teuta | 2-1 | D23 | |||
D | 2024-02-04 | 12:30 | (A) | KF Laci | 1-1 | D22 | |||
D | 2024-01-28 | 16:00 | (H) | Partizani Tirana | 1-1 | D21 | |||
W | 2024-01-20 | 12:30 | (A) | KF Erzeni Shijak | 0-1 | D20 | |||
W | 2024-01-14 | 16:00 | (H) | FK Kukësi | 1-0 | D19 | |||
W | 2023-12-22 | 16:00 | (H) | Skenderbeu | 5-0 | D18 | |||
W | 2023-12-16 | 12:30 | (A) | KF Tirana | 0-1 | D17 | |||
W | 2023-12-10 | 16:00 | (H) | Din. Tirana | 3-1 | D16 | |||
L | 2023-12-02 | 12:30 | (A) | Egnatia | 3-0 | D15 | |||
W | 2023-11-28 | 15:00 | (A) | KF Teuta | 0-1 | D14 | |||
D | 2023-11-24 | 16:00 | (H) | KF Laci | 0-0 | D13 | |||
L | 2023-11-06 | 17:00 | (A) | Partizani Tirana | 4-1 | D12 | |||
D | 2023-11-01 | 16:00 | (H) | KF Erzeni Shijak | 1-1 | D11 | |||
D | 2023-04-26 | 15:00 | (H) | Sileks FC | 0-0 | D29 | |||
W | 2023-04-22 | 15:00 | (A) | FK Bregalnica | 0-1 | D28 | |||
W | 2023-04-15 | 15:00 | (H) | GFK Tikves | 4-1 | D27 | |||
D | 2023-04-05 | 14:00 | (H) | Makedonija GP | 1-1(3-4 pens) | SF | |||
W | 2023-04-02 | 14:00 | (H) | FK Pobeda | 2-0 | D25 | |||
W | 2023-03-19 | 14:00 | (A) | FK Skopje | 0-2 | D24 | |||
W | 2023-03-08 | 13:00 | (H) | Rabotnicki | 3-1 | D22 | |||
W | 2023-02-26 | 13:00 | (H) | FK Pobeda | 1-0 | D20 | |||
L | 2023-02-19 | 13:00 | (A) | Shkupi 1927 | 2-0 | D19 | |||
W | 2022-12-04 | 12:00 | (A) | Makedonija GP | 1-3 | D17 | |||
D | 2022-11-27 | 12:00 | (H) | GFK Tikves | 0-0 | D16 | |||
L | 2022-11-12 | 12:00 | (A) | FK Struga | 1-0 | D15 | |||
D | 2022-11-06 | 12:00 | (H) | Akademija Pandev | 1-1 | D14 | |||
D | 2022-10-30 | 12:00 | (A) | Sileks FC | 1-1 | D13 | |||
W | 2022-10-26 | 13:00 | (A) | FK Skopje | 0-1 | D12 | |||
W | 2022-10-15 | 13:00 | (A) | Rabotnicki | 2-4 | D11 | |||
D | 2022-10-09 | 13:00 | (H) | FK Bregalnica | 0-0 | D10 | |||
W | 2022-10-02 | 14:00 | (A) | FK Pobeda | 1-3 | D9 | |||
12 |